O nas

O MNIE

Nazywam się Anna Drosik  - Szłapka. Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Historycznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację Radcowską odbyłam w latach 2007-2011 przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych, złożyłam ślubowanie przed Dziekanem Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Od 2011 r. jestem uprawniona do wykonywania zawodu radcy prawnego. Wpisana na listę radców prawnych pod numerem PZ-Ls-2894/11. Biegle posługuję się językiem angielskim. W 2018 r. ukończyłam Studia Podyplomowe z Zamówień Publicznych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu pod patronatem Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

 DOŚWIADCZENIE

Wieloletnia praktyka w wykonywaniu zawodu radcy prawnego. Obsług firm oraz klientów indywidualnych, reprezentacja przed Sądem I i II instancji, organami egzekucyjnymi i urzędami. Prowadzenie spraw pozasądowych w tym w trybie mediacji. Współpraca z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszami. Nieustannie poszerzam swoja wiedzę biorąc udział w konferencjach oraz szkoleniach. 

 

SEKRETARIAT

Katarzyna Cugier

  •  Obsługa sekretariatu
  •  Bezpośredni kontakt z klientem,
  •  Rozpoznanie sprawy,
  •  Przygotowanie wstępnej dokumentacji.

Nasz zespół nastawiony jest na obsługę firm i klientów indywidualnych. Młody zespół naszej Kancelarii to połączenie wiedzy, profesjonalizmu i ambicji. Posiadamy pewność, skrupulatność i rzetelność, której szukasz.